Apartamento A Beira Mar
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Kindvriendelijk Kinderzwembad | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen in de wijk Newstead in Natal, op circa 400 meter afstand van het Cidade Jardim-winkelcentrum, biedt Apartamento A Beira Mar Natal van 33 m² plaats aan maximaal 4 gasten. Dit appartement met een terras is vrij dicht bij het Shopping do Artesanato gelegen.
Gelegen op 3 km van de Arvore de Natal da Praca do Mirassol, het is op 10 minuten wandelen de Feira de Artesanato bushalte. 1-slaapkamer Apartamento A Beira Mar ligt op 2 km van het Frasqueirao Stadium in Natal. Het 1-badkamer appartement is op 10 minuten rjden van de Morro do Careca genesteld.
Het appartement heeft uitzicht op de zee en beschikt over een terras en een woonkamer.
Apartamento A Beira Mar is uitgerust met een complete keuken met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten. De accommodatie is op 10 km van Pe.J.Maria treinstation opgericht. Gasten kunnen loungen bij een buitenzwembad voordat ze een verkoelende duik nemen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Natal Sul Shopping Mall4,1 km
- Winkelcentrum Via Direta4009 km
- Capela De Santa Luzia4548 km
- Igreja Universal do Reino de Deus4903 km
- Beeld van de drie Koningen4392 km
- Praia de Ponta Negra2,4 km
- Igreja de Nossa Senhora Aparecida3355 km
- Mercadinho3142 km
- Dunas Park3,4 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Augusto Severo35 km
- Treinstations
- Pe.J.Maria9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Horeca
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Terras
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Apartamento A Beira Mar?
Gasten van dit strand Apartamento A Beira Mar kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Arvore de Natal da Praca do Mirassol, op een afstand van 3 km. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Morro do Careca (2 km) en het Frasqueirao Stadium (2,1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento A Beira Mar?
De prijs van het boeken van Apartamento A Beira Mar is $38. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in dit strand Apartamento A Beira Mar?
Dit strand Apartamento A Beira Mar heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit strand Apartamento A Beira Mar?
Dit strand Apartamento A Beira Mar bestaat uit 33 vierkante meters. - ❓
Heeft dit strand Apartamento A Beira Mar een eigen zwembad?
Dit strand Apartamento A Beira Mar heeft, natuurlijk, een privézwembad.